Додаткові послуги

Додаткові послуги, що представлено на цій сторінці, надаються Візовим Центром. Зазначена вартість додається до сервісного збору. Ці додаткові послуги можна замовити у Візовому Центрі під час подачі документів.

Будь ласка, зауважте, що всі додаткові послуги (окрім кур’єрської доставки паспорту) надаються за Вашим бажанням і не впливають на рішення Посольства щодо Вашої візової заяви.

Заповнення візової анкети (75 гривень за одну анкету)

Візові Центри Посольства Німеччини в Україні пропонують послугу заповнення візової анкети. Заявники можуть скористатися цією послугою в одному з Візових Центрів. Вартість послуги складає 75 гривень за одну анкету. Співробітник Візового Центру внесе дані згідно інформації, наданої заявником, в електронну форму та роздрукує її.

Послуга заповнення візової анкети надається виключно за бажанням заявника та не пов’язана з подальшими консультаціями щодо подачі документів на отримання візи, які співробітники Візового Центру надають безкоштовно під час прийому документів. Дана послуга не є обов’язковою умовою для повної комплектності пакету документів та не впливає на рішення щодо заяви на отримання візи.

Кур’єрська доставка паспорту (150 гривень за кожну заяву)

Інформуємо Вас про те, що з 8-го лютого 2016 року змінився процес отримання документів заявниками: усі паспорти мають бути відправлені за допомогою кур’єрської доставки (кур’єрська служба ТММ Express) на вказану під час подачі документів адресу. Просимо заявників переконатись у тому, що дата подорожі запланована не раніше строку розгляду справи (термін розгляду займає щонайменше 5 робочих днів, цей строк не включає термін кур’єрської доставки). Детальну інформацію можна отримати безпосередньо під час подачі документів у Візовому центрі.

Фотопослуга (50 гривень за 6 фотографій)

У Візових Центрах Посольства Німеччини в Україні Ви маєте можливість скористатися послугами фото кабіни. Безпосередньо в приміщенні даних Візових Центрів є платні автомати самообслуговування, на екрані яких Ви можете продивитися зроблені фотографії та обрати найкращий варіант. Автомат простий у використанні, а готові фотографії Ви можете отримати протягом 45 секунд. Номінальна вартість 6 фотографій паспортного формату (3,5 * 4,5 см) складає 50 гривень.

Факс (20 гривень)

Ви можете скористатися послугою отримання документів по факсу у Візовому Центрі. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати у співробітника Візового Центру під час подачі документів

СМС-повідомлення (30 гривень)

Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити послугу СМС-інформування про статус Вашого паспорту. Якщо Ви замовите дану послугу, Ви отримаєте СМС-повідомлення, що сповістить Вас про можливість отримання паспорту. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати у співробітника Візового Центру під час подачі документів. Зауважте, що для отримання повідомлення необхідно вказати вірний номер телефону під час замовлення послуги.

Копіювання документів (2,50 гривень за сторінку)

Під час подачі документів Ви маєте можливість зробити ксерокопії необхідних документів. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати ц співробітника Візового Центру під час подачі документів.

Медичний страховий поліс

Додатково у Візових Центрах існує можливість придбання медичного страхового полісу. Для отримання додаткової інформації щодо оформлення та вартості полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії.

Важлива інформація:

Використання тієї чи іншої послуги не прискорює розгляд Вашої заяви на отримання візи та не гарантує прийняття позитивного рішення. Вашу заяву на отримання візи буде в загальному порядку опрацьовано Посольством Німеччини в Києві.

  • Всі наведені вище послуги надаються виключно за Вашим бажанням.
  • Вартість усіх послуг включає 20% ПДВ.