Додаткові послуги

Додаткові послуги, що представлено на цій сторінці, надаються Візовим Центром. Зазначена вартість додається до сервісного збору. Ці додаткові послуги можна замовити у Візовому Центрі під час подачі документів.

Будь ласка, зауважте, що всі додаткові послуги (окрім кур’єрської доставки паспорту) надаються за Вашим бажанням і не впливають на рішення Посольства щодо Вашої візової заяви.

Заповнення візової анкети (75 гривень за одну анкету)

Візові Центри Посольства Німеччини в Україні пропонують послугу заповнення візової анкети. Заявники можуть скористатися цією послугою в одному з Візових Центрів. Вартість послуги складає 75 гривень за одну анкету. Співробітник Візового Центру внесе дані згідно інформації, наданої заявником, в електронну форму та роздрукує її.

Послуга заповнення візової анкети надається виключно за бажанням заявника та не пов’язана з подальшими консультаціями щодо подачі документів на отримання візи, які співробітники Візового Центру надають безкоштовно під час прийому документів. Дана послуга не є обов’язковою умовою для повної комплектності пакету документів та не впливає на рішення щодо заяви на отримання візи.

Кур’єрська доставка паспорту (100 гривень за кожну заяву)

Інформуємо Вас про те, що з 8-го лютого 2016 року змінився процес отримання документів заявниками: усі паспорти мають бути відправлені за допомогою кур’єрської доставки (кур’єрська служба ТММ Express) на вказану під час подачі документів адресу. Просимо заявників переконатись у тому, що дата подорожі запланована не раніше строку розгляду справи (термін розгляду займає щонайменше 5 робочих днів, цей строк не включає термін кур’єрської доставки). Детальну інформацію можна отримати безпосередньо під час подачі документів у Візовому центрі.

Фотопослуга (50 гривень за 6 фотографій)

У Візових Центрах Посольства Німеччини в Україні Ви маєте можливість скористатися послугами фото кабіни. Безпосередньо в приміщенні даних Візових Центрів є платні автомати самообслуговування, на екрані яких Ви можете продивитися зроблені фотографії та обрати найкращий варіант. Автомат простий у використанні, а готові фотографії Ви можете отримати протягом 45 секунд. Номінальна вартість 6 фотографій паспортного формату (3,5 * 4,5 см) складає 50 гривень.

Факс (20 гривень)

Ви можете скористатися послугою отримання документів по факсу у Візовому Центрі. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати у співробітника Візового Центру під час подачі документів

СМС-повідомлення (20 гривень)

Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити послугу СМС-інформування про статус Вашого паспорту. Якщо Ви замовите дану послугу, Ви отримаєте СМС-повідомлення, що сповістить Вас про можливість отримання паспорту. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати у співробітника Візового Центру під час подачі документів. Зауважте, що для отримання повідомлення необхідно вказати вірний номер телефону під час замовлення послуги.

Медичний страховий поліс

Додатково у Візових Центрах існує можливість придбання медичного страхового полісу. Для отримання додаткової інформації щодо оформлення та вартості полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії.

Важлива інформація:

Використання тієї чи іншої послуги не прискорює розгляд Вашої заяви на отримання візи та не гарантує прийняття позитивного рішення. Вашу заяву на отримання візи буде в загальному порядку опрацьовано Посольством Німеччини в Києві.

  • Всі наведені вище послуги надаються виключно за Вашим бажанням.
  • Вартість усіх послуг включає 20% ПДВ.