Призначення дати подачі документів до Візового Центру

Усі заявники, які бажають подати заяву на отримання Шенгенської візи, мають можливість призначити дату подання документів виключно в режимі онлайн. Будь ласка, зауважте, що бронювання дат є безкоштовним та це можна зробити з будь-якого куточка світу.

Подача документів до одного із Візових центрів у м. Київ, Львів, Одеса, Харків та Дніпро здійснюється з 08:30 до 15:30 (з понеділка по п’ятницю, крім святкових днів).

Усі заявники мають також можливість подавати заяву на отримання Шенгенської візи до одного із Візових центрів у м. Київ, Львів, Одеса, Харків та Дніпро без попереднього запису. Будь ласка, зауважте, що подати заяву на отримання Шенгенської візи до Візового центру без попереднього запису можливо з 08:30 до 14:00. Якщо Вам зручно подати заяву пізніше цього часу, будь ласка, призначте дату та бажаний час подачі документів в режимі онлайн на нашому вебсайті:

Для того щоб здійснити запис до одного з Візових центрів, перейдіть, будь ласка, за даним посиланням.

Якщо Ви вирішили забронювати дату подачі документів, будьласка, зауважте, що система бронювання дат передбачає тільки одне бронювання на кожний номер паспорту. Якщо Ви бронюєте дату одночасно для себе та для Вашої дитини (Ваших дітей), яка/які занесена/і у Ваш закордонний паспорт, введіть, будь ласка, під час бронювання дати для дитини номер Вашого закордонного паспорту та доповніть цей номер однією буквою латинського алфавіту по порядку: наприклад, номер Вашого закордонного паспорту AA123456, перша дитина: AA123456А, друга дитина: AA123456B і т.д.

Важлива інформація:

Візовий центр у м. Донецьк зачинено у зв’язку з існуючою ситуацією до подальшого повідомлення.

Заявникам, які проживають у м. Донецьк та у східному регіоні, радимо подавати візову заяву для отримання Шенгенської візи в один з інших Візових центрів Посольства Федеративної Республіки Німеччина.