Відгуки та пропозиції

Компанія VFS Global прагне до надання послуг світового рівня. Наша діяльність спрямована на забезпечення професійного та стабільно високого показника рівня обслуговування клієнтів. Таким чином, ваші відгуки є дуже важливою складовою у встановленні взаємовигідного зв’язку між компанією та заявником. Кожному відгуку гарантовано приділяється увага та вагоме значення.

ПОДЯКА

Позитивний відгук є відзнакою задоволенності клієнтами отриманим сервісом. Він також може стати підгрунтям для заохочення та мотивування персоналу до надання сервісу високої якості.

Ви можете залишити подяку, скориставшись будь-яким з нижченаведених способів:

СКАРГА

Обгрунтований відгук з приводу невдоволенності наданим сервісом вважається скаргою і є невід’ємним етапом на шляху до постійного вдосконалення рівня послуг. Ми гарантуємо своєчасний та детальний розгляд кожної скарги.

Ви можете залишити скаргу, скориставшись будь-яким з нижченаведених способів:

  • Якщо ви вперше хочете залишити скаргу, скористайтесь, будь ласка, цим посиланням посиланням
  • Якщо ви не вдоволені наданою відповіддю попередньо зареєстрованої скарги, будь ласка натисніть тут
  • Ви також можете надіслати свій відгук на електронну пошту feedback@germanyvac-ua.com

Відгук

Ваші відгуки дозволяють нам об’єктивно оцінити наші досягнення та недоліки та сприяють постійному вдосконаленню рівня наданих послуг, що дає можливість позиціонувати нашу компанію в ряду найкращіх організацій в даній сфері.

Загальні запитання

Для консультації стосовно запитань, пов’язаних з отриманням візи, будь ласка, зателефонуйте у наш call-центр або напишіть на електронну адресу info@germanyvac-ua.com