Загальна інформація

Інформація для майбутніх заявників

Ми радимо Вам ретельно ознайомитися з інформацією на сайті, оскільки це допоможе підготувати документи якнайкраще та, у свою чергу, знизить можливість того, що Ваша візова заява буде неповною або буде оброблятися довше звичайного.

Будьласка, зверніть увагу:

  • Для того, щоб подати документи на отримання Шенгенської візи до одного із Візових Центрів, необхідно призначити дату та час подачі документів в режимі онлайн.
  • Щоб подати документи, заявнику не обов’язково особисто відвідувати Візовий Центр, а можливо подати заяву через уповноваженого представника за дорученням.
  • Під час подачі документів у Візовому Центрі, заявник може замовити кур’єрську доставку паспорту.
  • Після подачі документів, Ви маєте можливість перевірити стан розгляду візової заяви у будь-який час за посиланням.

Перед відвіданням Візового Центру зверніть, будьласка, увагу, що:

Неповнолітні особи (молодше 16 років) не можуть подати документи без батьків або законних опікунів.

З метою Вашої безпеки, тільки заявники можуть знаходитись у Візовому центрі. Будь ласка, попросіть Ваших родичів та друзів, що супроводжують Вас, почекати поза територією Візового центру.

Термін опрацювання заяви на отримання візи складає щонайменше 5 робочих днів у Посольстві плюс по одному дню для доставки візової заяви та відправки паспорта.

Компанія VFS Global жодним чином не може впливати на рішення Посольства Німеччини в Українію.

Всі візові заяви отримані в Візовому центрі передаються до Посольства Німеччини в Києві для подальшого розгляду та прийняття рішення. Персонал Візового центру не впливає на процес прийняття рішення Посольством

Заявник має можливість подати свою візову заяву безпосередньо до Посольства Німеччини в Україні.

Короткострокові візи (Шенгенська віза) - Заяви на отримання короткострокової візи можуть подаватися до Візових центрів за попереднім записом.

Довгострокові візи (Національна віза) - Заява на отримання довгострокової «Національної візи мають подаватися виключно до Посольства Німеччини в Україні.

Будь ласка, натисніть тут, щоб дізнатись про Шенгенську угоду, політику віз та про візовий збір для мореплавців.