Як подати документи

Крок 1 :

Підготуйте Вашу анкету і супровідні документи: Скористайтесь сторінкою Виберіть мету поїздки і знайдіть всю інформацію відносно обраної Вами мети поїздки - суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети для отримання візи, тощо.

Крок 2 :

Прийдіть до Візового центру без попередньго запису або отримайте дату подачі документів в режимі онлайн.

Будь ласка, зауважте, що подача документів для груп у складі 6 осіб і більше до одного із Візових центрів можлива лише за попереднім записом. З більш детельною інформацією, Ви можете ознайомитися тут

Крок 3 :

Подайте документи у Візовий Центр: Прийдіть до Візового Центру і подайте Вашу візову заяву разом з необхідними документами у попередньо призначений час або без попереднього запису.

Будь ласка, зауважте, що заява на подачу документів має бути надана заявником особисто, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців).

Винятки від зобов'язання надавати відбитки пальців стосуються таких категорій:

  • діти, молодші 12 років;
  • особи, у яких фізично неможливо взяти відбитки пальців.
  • заявники, які раніше подавали свою візову заяву особисто та надавали свої біометричні дані (відбитки пальців) до системи ВІС.

Будь ласка, зауважте, що візова заява може буте подана через уповноважену особу тільки, за умови, якщо заявник відноситься до категорії винятків від зобов'язання надавати відбитки пальців наведених вище. В такому випадку візова заява може бути подана уповноваженою особою за наявністю формуляра-доручення.

Будь ласка, зауважте,якщо уповноважені особи подають візові заяви неповнолітніх дітей, доручення повинно бути підписано усіма особами, що мають право опіки над дітьми.

Крок 4 :

Оплатіть необхідну суму: Працівник надасть Вам чек з необхідною сумою, яку необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому Центрі.

Крок 5 :

Перейдіть до вікна біометрії для подачі Вашіх біометричних даних (відбитків пальців), за винятком офіційних виключень. Громадяни України та інші громадяни, які легально проживають в Україні, повинні будуть особисто з'явитися з метою проходження процедури здачі біометричних даних (відбитків пальців), яка є простою і стриманою процедурою.

Візова заява може буте подана через уповноважену особу тільки, за умови, якщо заявник відноситься до категорії винятків від зобов'язання надавати відбитки пальців наведених вище. В такому випадку візова заява може бути подана уповноваженою особою за наявністю формуляра-доручення.

Усі документи, надані до Візового Центру, будуть відправлені до Посольства Німеччини в Києві для розгляду та прийняття рішення. Працівники Візового Центру не впливають на прийняття рішення Посольством.