Важливі новини І повідомлення

 • 11 січня 2019

  Шановні заявники! Будь ласка, зверніть увагу, що лютого 2019 Візовий Центр у Харкові переїжджає до нового офісу за адресою: Харків, вул. Академіка Павлова, 271, БЦ „Радмир Експохолл”, 4 поверх.

 • 29 січня 2018

  • УВАГА! Відділ національних віз переїжджає в інше приміщення!
  • 02.02.2018 та 05.02.2018  ВІЗОВИЙ ВІДДІЛ НЕ ПРАЦЮЄ
  • Відділ національних віз переїжджає в інше приміщення.
  • Починаючи з 06.02.2018, всі заяви на отримання візи (шенгенської та національної) будуть опрацьовуватись за наступною адресою: 
  • м. Київ, вул. Льва Толстого, 57, бізнес-центр "101 Tower", 22-й поверх
  • Інформація для заявників, які бажають подати заяву на отримання шенгенської візи!
  • 02.02.2018 та 05.02.2018 подання заяви на отримання шенгенської візи можливе лише в одному з наших 5 візових центрів у Києві, Львові, Одесі, Харкові або Дніпрі.
 • 04 August 2017

  Шановні заявники!

  Будь ласка, зверніть увагу, що з 11 серпня 2017 Візовий Центр у Києві буде приймати документи в ТРЦ «Гулівер», Спортивна Площа 1а, 8 поверх.

 • 2 June 2017

  Шановні заявники!

  Починаючи з 11 червня 2017 року для громадян України вводиться безвізовий режим з Євросоюзом. Зверніть, будь ласка, увагу, що Візові центри посольства Німеччини не прийматимуть біометричні паспорти заявників для отримання візи з метою короткострокового перебування у Німеччині починаючи з 12 червня 2017 року

  Зауважте, що лише до та включно 9 червня 2017 року усі заявники мають можливіть подати документи на отримання візи у біометричний паспорт до одного з Візових центрів.

  Якщо заявник має звичайний не біометричний паспорт, йому потрібно подавати заяву на отримання візи для перетину кордону.

 • 16 December 2016

  Увага!

  Зверніть, будь-ласка, увагу, що подача документів до одного із Візових центрів у м. Київ, Львів, Одеса, Харків та Дніпро 30 грудня 2016 року здійснюватиметься з 08:30 до 13:00.

 • 06 October 2016

  Шановні заявники!

  Просимо Вас якомога раніше планувати Ваші поїздки до Німеччини на Різдвяні та Новорічні свята. Досвід показує, що напередодні цих свят до візового відділу звертається особливо велика кількість заявників. Проте Ви можете подати Вашу візову заяву за 3 місяці до початку запланованої подорожі. Наприклад, якщо Ви бажаєте подорожувати до Німеччини 20 грудня, то Вашу візову заяву Ви можете подати вже 20 вересня. Радимо Вам скористатися цією можливістю та запланувати подання візової заяви заздалегідь!

 • 08 August 2016

  Шановні заявники!

  Будь ласка, зверніть увагу, що з 12 серпня 2016 року змінюється один з номерів call-центру з (+38) 0 50 117 90 06 на (+38) 0 50 419 30 12.

 • 18 June 2016

  Шановні заяявники!

  Подача документів до одного із Візових центрів у м. Київ, Львів, Одеса, Харків та Дніпро  здійснюється з 08:30 до 15:30 (з понеділка по п’ятницю, крім святкових днів).

  Ви маєте можливість подавати заяву на отримання Шенгенської візи до одного із Візових центрів у м. Київ, Львів, Одеса, Харків та Дніпро  без попереднього запису. Будь ласка, зауважте, що подати заяву на отримання Шенгенської візи до Візового центру без попереднього запису можливо з 08:30 до 14:00. Якщо Вам зручно подати заяву пізніше цього часу, будь ласка, призначте дату та бажаний час подачі документів в режимі онлайн на нашому вебсайті.

  Будь ласка, зауважте, для того, щоб уникнути очікування в черзі при подачі документів з 08:30 до 14:00, Ви також можете призначити дату подачі документів та обрати бажаний для Вас час в режимі онлайн.

 • 18 June 2016

  Шановні заявники!

  Інформуємо Вас про те, що  змінився процес отримання документів заявниками: усі паспорти мають бути відправлені  за допомогою кур’єрської доставки на вказану під час подачі документів адресу. Просимо заявників переконатись у тому, що дата подорожі запланована не раніше строку розгляду справи (термін розгляду займає щонайменше 5 робочих днів, цей строк не включає термін кур’єрської доставки). Детальну інформацію можна отримати безпосередньо під час подачі документів у Візовому центрі.

 • 05 February 2016

  Візовий Сервіс Центр в Києві та у Львові радий запропонувати Вам можливість

  Візовий Сервіс Центр в Києві та у Львові радий запропонувати Вам можливість подання візових заяв в залі підвищеного комфорту Premium Lounge. Для того, щоб ознайомитися із процедурою подачі документів до зали підвищеного комфорту Premium Lounge та здійснити запис, будь ласка, скористайтеся наступним посиланням.

 • 18 July 2015

  Шановні заявники!

  Будь ласка, зауважте, що подача документів для груп у складі 6 осіб і більше до одного із Візових центрів у м. Київ, Львів, Одеса, Харків та Дніпро можлива лише за попереднім записом. З більш детельною інформацією, Ви можете ознайомитися тут.

 • 17 June 2015

  Увага!

  Зміни у процесі подання документів на Шенгенську візу

  23 червня 2015 року, в Україні та інших країнах Східного партнерства країни Шенгенської зони запровадять Візову інформаційну систему (ВІС). Головна зміна для громадян тих країн, яким потрібна віза для короткострокового перебування в країнах-учасницях Шенгенської угоди, з 23 червня 2015 року, полягає в тому, що всі заявники повинні з'явитися особисто до Візового центру, щоб надати свої біометричні дані. Вона стосується, зокрема, заявок на короткострокові Шенгенські візи (із максимальним дозволом на перебування у 90 днів з кожних 180 днів).

  Щоб дізнатися більше про зміну у процесі подання документів на Шенгенську візу, натисніть тут.

 • 13 September 2014

  Важлива інформація

  Будь-ласка, зверніть увагу, що кур’єрська служба ТММ на даний момент не здійснює доставку в АР Крим.

  Будь-ласка, зверніть увагу, що кур’єрська служба ТММ здійснює доставку лише в деякі міста Донецької та Луганської областей у зв’язку з існуючою ситиуцією в регіоні. Уточнити інформацію Ви можете під час подачі візової завки у Візовому центрі.

 • 31 July 2014

  Важлива інформація:

  Візовий Центр Посольства Німеччини у Донецьку (Ленінський проспект 4а) зачинено з 14.07.2014 зачинено у зв’язку з існуючою ситиуцією до подальшого повідомлення. Як тільки Візовий Центр повернеться до робочого процесу, ми повідомимо про це додатково на нашему вебсайті. До цього часу, будь-ласка, звертайтеся за подальшою інформацією за номером телефону інформаційної лінії: (+38) 0 44 594 96 21 / (+38) 0 50 117 90 06)

  Заявникам, які проживають у м. Донецьк та у східному регіоні, радимо подавати візову заяву для отримання Шенгенської візи в один з інших Візових центрів Посольства Федеративної Республіки Німеччина у м. Дніпро , Харків, Одеса, Киів, Львів.

 •  

  Важлива інформація:
  Вказівки згідно візового законодавства для мешканців Криму.
  Для подачі візових заяв мешканців Криму компетентним є Посольство Німеччини у Києві. Це стосується заявників, місцем проживання яких є Крим, незалежно від того, чи мають вони український паспорт або ж паспорт виданий на законних підставах третьою країною.
  Політичні події останнього часу не вплинули на чинність шенгенських віз в українських паспортах мешканців Криму. Законне визнання дійсності віз у наслідок зміни паспорту або ін. проводить Посольство Німеччини у м. Києві відповідно до кожного окремого випадку.

 •  

  Важлива інформація:

  Посольство Німеччини не рекомендує співпрацювати з будь-якими неуповноваженими агентами — особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством та Візовим Центром. Посольство та Візовий Центр радять уникати таких дій. Посольство та Візовий Центр не співпрацюють з агенствами, що знаходяться поза їх межами та не несуть відповідальності за їх дії.

  Користування послугами цих агентів здійснюється на власний ризик!

  Всю необхідну інформацію щодо процедури подачідокументів на отримання візи Ви безкоштовно знайдете на сайті Посольства Німеччини

 •  

  Просимо Вас також разом із візовою заявою подати повністю заповнений та підписаний заявником додатковий формуляр

 •  

  Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних. Згода на обробку персональних даних також можна отримати у Візових Центрах Посольства Німеччини. Для завантаження Згоди на обробку персональних даних, будь ласка натисніть тут. Будь-ласка, зауважте, що Згода на обробку персональних даних має бути підписана виключно заявником.

 • Інформація щодо медичного страхування для подорожуючих за кордон.