Оплата у Візовому Центрі

Консульський збір в Євро для громадян УКРАЇНИ, Росії, Молдавії, Вірменії,Грузії, а також для громадян Боснії і Герцеговини, Албанії, Сербії і Македонії. КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР У ГРИВНЯХ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, РОСІЇ, МОЛДАВІЇ, ВІРМЕНІЇ, ГРУЗІЇ, А ТАКОЖ ДЛЯ ГРОМАДЯН БОСНІЇ І ГЕРЦЕГОВИНИ, АЛБАНІЇ, СЕРБІЇ І МАКЕДОНІЇ. Консульський збір в Євро для громадян інших країн Консульський збір у Гривнях для громадян інших країн
35 1184. 23 60 2030,10
Вид збору Вартість (включаючи ПДВ) Примітка
Сервісний збір за особу (якщо не потрібно надати біометричні дані) 20.00 €/ 710 гривень Включаючи 20% ПДВ. Оплачується у національній валюті (гривнях)
Сервісний збір за особу (якщо потрібно надати біометричні дані) 21.50 €/ 765гривень Включаючи 20% ПДВ. Оплачується у національній валюті (гривнях)
Кур’єрська доставка  150 гривень  
Фотопослуга 50 гривень Послуга на вибір заявника
Послуга заповнення візових анкет 75 гривень Послуга на вибір заявника
Копіювання документів 2,50 гривень Послуга на вибір заявника
Факс 20 гривень Послуга на вибір заявника
Послуга кур’єрської доставки після подачі документів  150 гривень Послуга на вибір заявника
СМС-повідомлення 30 гривень Послуга на вибір заявника

Примітка:

Будь-ласка, зауважте, що Сервісний збір оплачується за кожну візову заяву. Це правило стосується також неповнолітніх заявників, які бажають отримати візу в паспорт одного з батьків.

Будь-ласка, зауважте, що додаткові послуги надаються за Вашим бажанням і не впливають на рішення Посольства щодо Вашої візової заяви.

Всі вищенаведені збори поверненню не підлягають і можуть бути оплачені готівкою або кредитною карткою в гривнях у касі Візового Центру.

Візовий збір покриває витрати, пов’язані з розглядом документів, не залежно від кінцевого результату.

Вартість збору може змінюватися без попередження.